*******
Witam serdecznie, lecz..... pamiętaj- jesteś tu gościem. Internet jest dla wszystkich, tutaj jest moje miejsce.
I niech Ci się nie wydaje, że mnie znasz, bo mogę mieszkać na drugim końcu świata.... :)))

sobota, 19 sierpnia 2017

tatuaż

... trudno zrozumieć co spowodowało modę, o ile jakiś zwyczajny motyw jestem w stanie zrozumieć, to ostatnio kilka razy spotkałam wzory imitujące dziury, ropnie czy wypryski na skórze
 • dziwnymi drogami wędruje wyobraźnia ludzka.....

6 komentarzy:

 1. Spotkałam faceta z wytatuowaną całą twarzą - okropność.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jak umiłowanie brzydoty, jak bunt przeciwko obowiązującym kanonom estetyki, a moze i poprawnosci politycznej. Może to przejaw rozpaczy i autodestrukcji - bo co nie wyrazone słowem wyrazone ...skórą?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie byłam zwolenniczka tatuaży i jak na ironię mój syn zapragnął się tym zająć "zawodowo". Myślę jednak, że jego wrodzone poczucie smaki, nie pozwoliłoby mu zrobić tatuażu o jakim piszesz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie od wieków ozdabiali swoje ciała rysunkami. Indie, Afryka, obie Ameryki, Australia i ich rdzenni mieszkańcy tak robili zawsze. Europa chyba mniej tego potrzebowała. Może przyszła zmiana czasów? Nie byłam orędowniczką tatuażu, nie byłam zachwycona pomysłem tatuowania się mojego syna, ale ... do wszystkiego można się przyzwyczaić, a nawet polubić. Pod warunkiem, że nie jest to coś obleśnego :(

  A moje dziecko ma taki kolorowy: https://static.goldenline.pl/user_photo/032/user_1351456_9004a2_huge.jpg

  Ściskam Cię serdecznie, Alis :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Noszę tatuaże od 15 lat, ale z tym, co napisałaś nigdy się nie spotkałam, chociaż moje towarzystwo jest całe malowane. To jakieś skrajne sytuacje.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane. Dziękuję bardzo za wpis :)

Poprzednie posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...