*******
Witam serdecznie, lecz..... pamiętaj- jesteś tu gościem. Internet jest dla wszystkich, tutaj jest moje miejsce.
I niech Ci się nie wydaje, że mnie znasz, bo mogę mieszkać na drugim końcu świata.... :)))

środa, 30 grudnia 2020

nowy dom

tak się ostatnio złożyło, że  koty do przygarnięcia doskonale do nas trafiały..... i tak zostaliśmy miejscem przerzutowym dla kotów szukających nowej rodziny. Czasem trwało to dłużej, a czasem w ciągu kilku dni kot na zdjęciu potrafił odnaleźć i oczarować nowego właściciela. My mamy dwa psy słuchające, że nie wolno przeganiać kota bo jest "nasz" i kotkę wędrowniczkę samochodową-  PIXę. Jeśli jakiś kot szuka nowego domu to przez jakiś czas może spokojnie u nas pomieszkać. Tym razem cała czarna młoda kotka była u nas trzy miesiące.w wigilię spojrzała ze zdjęcia na swojego nowego pana i przyjechał po nią 20 km i zabrał ja do siebie. 

   Dostała imię Bagira, po czarnej panterze Mougliego.... , weterynarz obejrzał i pochwalił: zdrowa, zdrowe zęby, piękna sierść. Szczęściarze, którym rozwesela dom. :D


 6 komentarzy:

 1. Super :) czyli jesteś domkiem tymczasowym tak jakby.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna kotka!
  To bardzo ciekawe zadanie być domem tymczasowym, a najważniejsze jest właśnie dobro jakie z tego wypływa. Porzucony kot znajduje u Ciebie dobre środowisko, by potem bez problemu trafić do nowego właściciela. Żeby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji trzeba niemałej troski i sporo zabiegów!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem miłośniczką kotów, ale mam ogromny szacunek dla tych, którzy obdarzają zwierzęta opieką i szukają im nowych domów i opiekunów. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrzy ludzie z Was.
  Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęścia, zdrowia i pomyślności w Nowym Roku !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. tęskniłabym :* dobrze, że jesteś. Uściski w nowym roku :*

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane. Dziękuję bardzo za wpis :)

Poprzednie posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...