*******
Witam serdecznie, lecz..... pamiętaj- jesteś tu gościem. Internet jest dla wszystkich, tutaj jest moje miejsce.
I niech Ci się nie wydaje, że mnie znasz, bo mogę mieszkać na drugim końcu świata.... :)))

niedziela, 22 kwietnia 2012

5.55

Nie ma to, jak zacząć niedzielę o 5.55. Wyjazd do Szymbarku , jednym słowem cudowna niedziela. Pogoda dopisała. Wieżyca  również zaliczona. Było wesoło, aktywnie i rodzinnie. W przyszłości powtórzymy to na pewno.


22.04
.

4 komentarze:

 1. Ogądałaś "domek na opak"? Mój błędnik tam szalał:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mój też szalał, ale na większość osób tak działa domek na głowie. Można naprawdę fajnie spędzić dzień, a dla mnie ważne jest jeszcze przesłanie historii. Jak najwięcej takich miejsc. Na komercję nic nie poradzimy. Lepiej z komercją, niż wcale.

   Usuń
 2. A ja jeszcze nigdy nie byłam w Szymbarku...a niby tak niedaleko mieszkam.Tylko zazdrościć Ci tak mile spędzonej niedzieli.Aktywnie to na działce spędzam czas.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szymbark zaliczyłam już 4 raz. Zawsze udało nam się zabrać kogoś, kto jeszcze nie był. Ciekawe miejsce- nawet na całodniową wycieczkę. ( to w czasie gdy kolejka do "domu" jest bardzo długa). Warto też przy wejściu poczekać na przewodnika (wychodzą z grupkami co jakiś czas), wycieczka jest wtedy o wiele ciekawsza i bardziej zrozumiała i można wejść do wszystkich miejsc. Warto się wybrać- w sezonie jednak jak najwcześniej z rana: mniejsze kolejki :)

   Usuń

Komentarze mile widziane. Dziękuję bardzo za wpis :)

Poprzednie posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...